Rezerwacja

REGULAMIN REZERWACJI I ZAMELDOWANIA

 1. Rezerwacji można dokonać wypełniając formularz na stronie www.aparthotel-balticspa.pl/marisol. Dokonując rezerwacji Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych tylko i wyłącznie w celach marketingowych przez MariSol oraz firmę Pro-Est S.J. z siedzibą w Kamieniu Pomorskim zarządzającą MariSol zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późniejszymi zmianami).
 2. Osoba dokonująca rezerwacji przed wysłaniem wypełnionego Formularza Rezerwacji zapoznaje się z Regulaminem Rezerwacji.
 3. Rezerwacji dokonuje się na osobę, która będzie dokonywać płatności.
 4. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu 40% zaliczki za pobyt na konto Firmy Pro-Est.
 5. Nie wpłacenie zaliczki w określonym terminie powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji.
 6. Płatności zaliczki należy dokonać w ciągu 7 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (w przypadku rezerwacji dokonywanych do 31 maja) lub w ciągu 2 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (w przypadku rezerwacji dokonywanych po 31 maja)
 7. W przypadku anulowania pobytu przez Gościa w terminie krótszym niż 1 miesiąc przed planowanym przyjazdem zaliczka za rezerwację jest bezzwrotna. W przypadku anulowania pobytu przez gościa w terminie dłuższym niż 1 miesiąc przed planowaną datą przyjazdu zaliczka zwracana jest Gościowi w wysokości 50% łącznej kwoty zaliczki.
 8. Firma Pro-Est zastrzega sobie prawo nie potwierdzenia lub odwołania rezerwacji z przyczyn technicznych.
 9. W przypadku odwołania rezerwacji przez Ośrodek wpłacona zaliczka zwracana jest w całości na konto osoby, która dokonała rezerwacji (zaliczki nie są zwracane w formie gotówkowej).
 10. Firma Pro-Est nie bierze odpowiedzialności za zapytania o rezerwacje, które nie dotarły na jego adres.
 11. Ośrodek ma prawo do odmówienia zameldowania osobie, która rażąco narusza jego Regulaminy.
 12. Potwierdzona rezerwacja i następnie nie wykorzystanie całości pobytu zgodnie z rezerwacją na skutek wcześniejszego opuszczenia Ośrodka (bez względu na przyczynę) obciąża Gościa w 100% wartości usługi noclegowej wg pierwotnie zarezerwowanego i potwierdzonego terminu i okresu pobytu.
 13. Także nie wykorzystanie całości pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu niż wynika to z rezerwacji nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.
 14. Niestawienie się Gościa w Ośrodku do godziny 10.30 rano dnia następnego (przyjazd na drugi dzień) jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu, jeżeli Gość wcześniej nie powiadomił recepcji o fakcie późniejszego przybycia. W tym przypadku zaliczka wpłacona przy rezerwacji nie jest zwracana.
 15. Płatności pozostałej części opłaty za pobyt Goście dokonują bezpośrednio przy zakwaterowaniu w Ośrodku w dniu przyjazdu.

Formularz zapytania

Niniejszy formularz należy traktować jako zapytanie o dostępność lokalu.
Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

Galeria

Galeria

 

przejdź

Kamera na plaży

Kamera na plaży

 

przejdź

W wolnym czasie

W wolnym czasie

 

przejdź

Dojazd

Dojazd

 

przejdź

Bon Turystyczny Aparthotel Baltic Spa Feniks ApartamentyApartament Familijny DeLux Apartament 2+2Róża Wiatrów Apartament Pegaz Last minute Swinemuende